Zákaznická sekceKontakty a podpora

clock Denně 7:30 – 0:00
email info@napisemeseminarky.cz
phone +420607443173

Anketa

O které dílá máte největší zájem?
 

Diplomová práce (Diplomka)

Blíží se termín odevzdání vaší diplomové práce? Netroufáte si na její zpracování sami? Chcete konzultaci, úpravu práce nebo vyhotovení části diplomové práce? Obraťte se na nás a naše odborné zpracovatele, kteří mají se zpracováním diplomových prací dlouholeté zkušenosti. Stejně jako bakalářská práce a seminární práce je pro nás každá diplomová práce radostnou možností pomoci pro vás a vaše studium. Proto neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes.

Diplomová práce vysoké odborné úrovně

Diplomová práce je velmi náročnou činností, a to jak s ohledem na intelektuální či časové hledisko. Navíc se jedná o rozsáhlou práci, která vyžaduje obsažení teoretické i praktické části. Pro mnohé studenty je diplomová práce náročným zadáním, na kterém často zbytečně ztroskotá jejich studium. Pokud si nejste jisti, zda opravdu víte, jak diplomovou práci zpracovat. Pokud máte nemilé zkušenosti ze zpracování bakalářské práce či jste se pracně potýkali se seminární prací nebo referátem, netrapte se už dále a obraťte se na naše vysokoškolsky vzdělané zpracovatele, kteří vám zpracují vaši diplomovou práci přesně dle vašeho zadání. Také následné zapracování připomínek vedoucího diplomové práce není pro nás problémem, se kterým bychom se neuměli vyrovnat.

Vyberte si zpracování vaší diplomové práce právě u nás. Zaručujeme:


•    Důkladnou koncepci práce
•    Originalitu práce a ochranu proti plagiátorství
•    Citaci dle aktuálně platných norem ČSN 690 a ČSN ISO 690-2
•    Titulní strana, úvodní strana, bibliografii a veškeré přílohy zcela zdarma!
•    gramatickou a stylistickou korekturu
•    Možnost konzultace se zpracovatelem
•    Akční, množstevní i věrnostní slevy
•    Zákaznický servis 7 dní v týdnu
•    Zapracování případných připomínek a to v kterékoliv fázi rozpracování

Garance anonymity a originality u každé diplomové práce

Diplomové práce jsou vždy originální. Stejně jako bakalářské a seminární práce jsou kontrolovány anti-plagiátovým systémem Odevzdej.cz. Výsledek shody vám můžeme na požádání zaslat nebo si práci můžete vždy sami zkontrolovat v tomto veřejném systému, které využívají české vysoké školy. Tím je vždy zaručena originalita našich prací.
Konzultace na vypracování diplomových prací probíhají stejně jako u bakalářských prací vždy se zárukou anonymity. Všechny vámi zaslané údaje jsou v našich rukou bezpečné a je k nim přihlíženo s ohledem na zákon na ochranu osobních údajů.
Podklady pro bakalářské a diplomové práce pro vás zpracováváme z toho důvodu, abychom vám ulehčili studium či pomohli vám v době, kdy se nemůžete studiu věnovat tak, jak byste předpokládali a nemůžete si dovolit studium přerušit nebo ukončit. Nevzdávejte díky pracovní vytíženosti nebo nevědomosti s tvorbou odborných prací své vysokoškolské studium, ale obraťte se na nás a objednejte si podklady pro vaši diplomovou práci již nyní.

Jak si mohu diplomovou práci objednat?

Jestliže si ani po přečtení tohoto návodu nejste jisti, jak napsat diplomovou práci, nahlédněte do našich všeobecných obchodních podmínek i ceníku a v případě, že jste pro objednávku seminární práce jednoznačně rozhodnuti, vyplňte naši objednávku. Následně vás budeme kontaktovat e-mailem a dohodneme se s vámi na termínu i veškerých detailech. Dotazy a připomínky směřujte na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Neváhejte a diplomovou práci si objednejte právě zde!

Mnoho dalších informací a diplomových prací naleznete na portálu Diplomky.net

 
Joomla SEO powered by JoomSEF

Evoluce služeb

 

dozivotni zaruka

Za kvalitou našich služeb si stojíme a proto u nás máte možnost Vaše dílo reklamovat kdykoliv!

365/24/7

Děláme maximum proto, abychom tu pro Vás byli 7 dní v týdnu a 24 hodin denně!

Garance vraceni penez

V případě, že jakýmkoliv způsobem nedodržíme přesné zadání či Váš text nezpracujeme v termínu, garantujeme vrácení peněz do 7 pracovních dnů!

Original

Pouze u nás dostanete autorizovaný výsledek z anti-plagiátorského systému Odevzdej.cz a máte tak jednoznačnou jistotu, že se nejedná o plagiát, ale originální odborný text!

sms

Jen my Vám zdarma na požádání zašleme SMS jak o přijetí objednávky, tak při odeslání vypracovaného díla!

Facebook

Twitter

Google PlusAktuality

Oblíbené

Odkazy

Sociální sítě

Google-Plus-Logo

facebook

tweet

flicker 

MySpace