Zákaznická sekceKontakty a podpora

clock Denně 7:30 – 0:00
email info@napisemeseminarky.cz
phone +420607443173

Anketa

O které dílá máte největší zájem?
 

FAQ - Vaše nejčastěji kladené otázky

Je tato služba legální?

Ano. Tato zpracovatelská služba je zcela legální a je zcela v souladu se zákony České republiky.

Kdo zpracovává odborné texty?

Veškeré námi odevzdávané texty jsou zpracovávány vysokoškolsky vzdělanými pisateli, kteří mají s psaním těchto prací dlouholeté zkušenosti. Jedná se o kvalifikované a v daném oboru vysoce erudované pracovníky. Mezi našimi zpracovateli je řada VŠ a SŠ pedagogů, kteří přesně ví, co se po studentech v těchto pracích požaduje a jak má taková práce vypadat.

Nemůže se jednat o práce stažené z internetu?

Nikoli. Veškeré zpracované práce jsou originály, které vypracujeme na míru na základě Vašich unikátních požadavků. Je absolutně vyloučené, aby vám byla dodána stažená či s nějakou jinou prací shodná práce.
Práce se kontrolují systémem na odhalování plagiátů, který aktivně užívá většina českých vysokých škol. Svou práci si v tomto systému můžete zkontrolovat také sámi, jelikož je systém Odevzdej.cz veřejně dostupný a přesvědčit se tak o tom, že práce je skutečně originálem. Kromě toho jsou náhodné části Vaší práce vloženy do vyhledávače Google, abychom vám plně zaručili, že práce je opravdu originální a unikátní.

Jak je zaručena diskrétnost veškerých mnou poskytnutých údajů?

Všechny informace, které nám zašlete a sdělíte, bereme jako obchodní tajemství. Jsou tudíž chráněné příslušnou legislativou. V žádném případě nebudou nikdy poskytnuty třetím osobám.

Jak je možné objednat zpracování odborného textu?

Objednávku můžete provést prostřednictvím našeho webového formuláře nebo nám ji zašlete na naši emailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript vč. případných dotazů, které ke své objednávce máte.

Jak rychle jste schopni objednané dílo zpracovat?

Záleží na rozsahu a náročnosti konkrétního díla. Standardně zpracováváme odborné texty do 10 stran do 7 dnů, rozsáhlejší práce do 30 stran do 2-4 týdnů a absolventské práce nad 30 stran textu jako jsou diplomky, bakalářské práce, disertační práce či rigorózní práce do 1-2 měsíců. Máte však také možnost využít urgentního zpracování do 72, 48, 24 či 12 hodin. Vždy samozřejmě záleží na vzájemné dohodě.

Je možné v mé objednávce něco dodatečně změnit?

Ano, pokud se rozhodnete cokoliv ve Vaší objednávce změnit či upravit, neprodleně nás o tom informujte.

Jakým způsobem bude probíhat platba za práci?

Práci hradíte vkladem nebo převodem dané částky na náš účet. U prací menšího rozsahu vyžadujeme vždy platbu předem, u rozsáhlejších prací je možné platbu rozdělit na několik částí.

Kdy a jak se dozvím cenu za konkrétní práci?

Cenovou nabídku Vám zašleme nejpozději do 24 hodin od podání objednávky (průměrná doba zaslání cenové nabídky bývá okolo 2 hodin). Vždy však bereme ohled na Vámi zadaný termín, tzn. pokud se bude jednat např. o urgentní zpracování do 12 hodin, budeme se Vám snažit poskytnout cenovou nabídku obratem. Cenu za práci je možné si orientačně vypočíst na základě našeho ceníku.

Jakým způsobem mi bude objednaná práce doručena?

Práci Vám zašleme elektronickou poštou ve formátu MS Word 2003 - 2007 popř. ve formátu PDF na emailovou adresu uvedenou ve Vaší objednávce objednávce.

Je možné zasílat práci po několika menších částech?

Ano. Je možné se domluvit na průběžném posílání textu po menších částech, aby mohla být vaše práce ve škole již konzultována a sám jste měl/a dohled nad průběhem zpracování práce.

Je možné komunikovat se zpracovatelem mé práce?

Ano. Dotaz svému zpracovateli můžete zaslat na naši emailovou adresu a náš pracovník Vám v co nejkratším možném čase předá odpověď zpracovatele.

Mohu nějakým způsobem zjistit stav své objednávky?

Ano. Je možné nás kontaktovat na emailové adrese nebo využijte našeho hotline ICQ či Skype kontaktu.

Je možné Vámi zpracovaný text reklamovat?

Ano. V případě, že reklamujete nedodržení požadavků uvedených v objednávce, můžete vaši práci reklamovat kdykoliv od jejího doručení. Na veškerá naše díla dáváme jako jediní doživotní záruku. Text Vám bude znovu přepracován či doplněn dle Vámi zjištěných chyb či nedostatků.

 
Joomla SEO powered by JoomSEF

Evoluce služeb

 

dozivotni zaruka

Za kvalitou našich služeb si stojíme a proto u nás máte možnost Vaše dílo reklamovat kdykoliv!

365/24/7

Děláme maximum proto, abychom tu pro Vás byli 7 dní v týdnu a 24 hodin denně!

Garance vraceni penez

V případě, že jakýmkoliv způsobem nedodržíme přesné zadání či Váš text nezpracujeme v termínu, garantujeme vrácení peněz do 7 pracovních dnů!

Original

Pouze u nás dostanete autorizovaný výsledek z anti-plagiátorského systému Odevzdej.cz a máte tak jednoznačnou jistotu, že se nejedná o plagiát, ale originální odborný text!

sms

Jen my Vám zdarma na požádání zašleme SMS jak o přijetí objednávky, tak při odeslání vypracovaného díla!

Facebook

Twitter

Google PlusAktuality

Oblíbené

Odkazy

Sociální sítě

Google-Plus-Logo

facebook

tweet

flicker 

MySpace