Zákaznická sekceKontakty a podpora

clock Denně 7:30 – 0:00
email info@napisemeseminarky.cz
phone +420607443173

Anketa

O které dílá máte největší zájem?
 

Semestrální práce

Naplno se věnujete studiu a přípravám na zkoušky a na zadané úkoly Vám nezbývá čas? Chcete odevzdávat pouze kvalitně zpracované semestrální práce, seminární práce, bakalářské práce či MBA nebo Rigorózní práce a další odborné texty? Pak právě naše služby jsou tu pro Vás. Nezdržujte se sháněním vhodné literatury v knihovnách nebo v knihkupectvích, nemusíte trávit hodiny hledáním informací na internetu, klidně se věnujte studiu. Na psaní semestrálních prací jsme tu my. Napíšeme za Vás, co si budete přát, garantujeme originalitu všech prací i vzdělané a kreativní odborníky. Navštivte naše internetové stránky Seminarkynamiru.cz a dozvíte se víc.

Co je semestrální práce?

Jak ze samotného názvu práce vyplývá, semestrální práce se týká jednoho předmětu či kurzu na vysoké škole v daném semestru a student má za úkol zpracovat semestrální práci na základě získaných znalostí během studia.  Rozsah práce stanovuje vyučující. Zpravidla je délka semestrální práce 15 – 40 normo stran. Práce zobrazuje studentův rozhled v předmětu. Důležitá je formulace použitých informací při dodržení tématu práce, počtu stran a věcného obsahu. V semestrální práci jde také o práci s textem a použitou literaturou, jak student dokáže vyjádřit zadané téma, zda pochopil probíranou látku v seminářích nebo zda se orientuje ve vyhledávání potřebných zdrojů. Mnohdy místo zkoušek či testů učitelé svým studentům, aby jim mohli udělit zápočet nebo známku, zadávají právě vyhotovení semestrálních prácí.

Co by měla semestrální práce obsahovat?

Semestrální práce, podobně jako diplomová práce nebo ročníková práce, má závaznou strukturu:

  • Titulní stranu
  • Obsah
  • Úvod
  • Jednotlivé kapitoly
  • Závěr
  • Použitá literatura

Kapitoly se zpracovaným tématem semestrální práce jsou pravidelně číslovány. Obrázky a tabulky, které se objeví v práci je také potřeba průběžně číslovat a při psaní textů na ně odkazovat a doplnit k nim vždy zdroj, odkud byly použity. Stránky se rovněž číslují. Použitou literaturu v textu je třeba označit a přidat odkaz na zdroj, nejčastěji v podobě poznámek pod čarou. V zápatí se uvádí číslování stránek.

Obsah semestrální práce

Semestrální práce v sobě pojímá i obsah, který následuje po titulní straně. Obsah se generuje až po zhotovení a naformátování celé práce automaticky pomocí nástrojů textového dokumentu.  

Úvod semestrální práce

Úvod následuje po stránkách s obsahem. Vesměs se píše až po dokončení práce, prakticky vyjadřuje souhrn, čeho se práce týká. Uvádí se v něm:

  • Cíl, kterého chce autor semestrální práce dosáhnout
  • Důvod k psaní práce a důvod, proč se zvoleným tématem zabývat
  • Popisuje metody a přístupy použité v práci

Jednotlivé kapitoly

Po úvodní části semestrální práce už následují očíslované jednotlivé kapitoly, které se věnují zvolenému tématu práce do hloubky.  Kapitoly podrobně popisují použité metody v práci, které vedly k dosažení cíle práce, vysvětlují záměr semestrální práce případně teoretická vysvětlení, historii, různá členění a podobně.

Závěr semestrální práce

Závěr je uveden po poslední kapitole v semestrální práci. V závěru autor hodnotí, zda cíl práce byl splněn, do jaké míry je práce přínosná, s kterými problémy se setkal během psaní a v neposlední řadě vlastní názor či případné návrhy a doporučení vedoucí k efektivitě.

Použitá literatura a přílohy

Na konci semestrální práce je důležité uvést všechny použité zdroje, ze kterých bylo čerpáno v samotné práci, dle norem, abecedně seřazené a očíslované. Za použitou literaturu je možno připojit ještě přílohy, např. obrázky, texty, grafy, statistiky atd.

Formát semestrální práce

Zpravidla se semestrální práce píše podle požadavků (metodického pokynu) dané školy. Většinou je si ale navzájem dost podobný, jde o řádkování 1,5, písmo velikosti 12 nebo 11 s typem Times New Roman nebo Arial, některé školy již vyžadují modernější typ písma Calibri. Všechny odstavce jsou zarovnány vždy do bloku, aby text kopíroval vodorovně okraje stránky, a první řádek každého nového odstavce je odsazen od okraje 1,25 cm.

Jak si mohu semestrální práci objednat?

Jestliže si ani po přečtení tohoto návodu nejste jisti, jak napsat Semestrální práce, nahlédněte do našich všeobecných obchodních podmínek i ceníku a v případě, že jste pro objednávku seminární práce jednoznačně rozhodnuti, vyplňte naši objednávku. Následně vás budeme kontaktovat e-mailem a dohodneme se s vámi na termínu i veškerých detailech. Dotazy a připomínky směřujte na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Neváhejte a semestrální práci si objednejte právě zde!

Mnoho dalších informací a semestrálních prací naleznete na portálu Diplomky.net

 
Joomla SEO powered by JoomSEF

Evoluce služeb

 

dozivotni zaruka

Za kvalitou našich služeb si stojíme a proto u nás máte možnost Vaše dílo reklamovat kdykoliv!

365/24/7

Děláme maximum proto, abychom tu pro Vás byli 7 dní v týdnu a 24 hodin denně!

Garance vraceni penez

V případě, že jakýmkoliv způsobem nedodržíme přesné zadání či Váš text nezpracujeme v termínu, garantujeme vrácení peněz do 7 pracovních dnů!

Original

Pouze u nás dostanete autorizovaný výsledek z anti-plagiátorského systému Odevzdej.cz a máte tak jednoznačnou jistotu, že se nejedná o plagiát, ale originální odborný text!

sms

Jen my Vám zdarma na požádání zašleme SMS jak o přijetí objednávky, tak při odeslání vypracovaného díla!

Facebook

Twitter

Google PlusAktuality

Oblíbené

Odkazy

Sociální sítě

Google-Plus-Logo

facebook

tweet

flicker 

MySpace