Zákaznická sekceKontakty a podpora

clock Denně 7:30 – 0:00
email info@napisemeseminarky.cz
phone +420607443173

Anketa

O které dílá máte největší zájem?
 

Zápočtová práce

Zápočtová práce je útvar odborného stylu vyskytující se na vysokých školách a je zadávána za účelem klasifikace studentovy práce v rámci konkrétního předmětu za daný semestr. Zápočtová práce bývá zadávána zpravidla hned zkraje semestru tak, aby odrážela studentovu práci za celý semestr. Bez odevzdání řádně vypracované zápočtové práce nemůže vyučující studentovi udělit z daného předmětu zápočet, proto je vhodné zápočtovou práci nepodcenit a dát si na ní patřičně záležet.
Zápočtová práce může mít mnoho podob, které se různí dle jednotlivých studijních oborů a jejich náplně. Je samozřejmé, že zápočtová práce s filosofie bude co do formy i obsahu naprosto odlišná od zápočtové práce z fyziky. Pokud tedy stále váháte, jak napsat zápočtovou práci, čtěte dál a dozvíte se nejen všechny potřebné náležitosti, ale budete si také moci prohlédnout vzor zápočtové práce.

Jak může vypadat zápočtová práce?

Jak jsme již naznačili, nároky na zápočtovou práci jsou velmi rozdílné s ohledem na zaměření Vaší školy a Vašeho studijního oboru. Na humanitně zaměřených oborech (historie, filosofie, politologie, jazykovědní obory, ...) se bude většinou jednat o jistý druh referátu, např. o knize, historické epoše atd. V těchto případech bývá důraz kladen zejména na teorii, tedy na literární rešerši a vlastní výzkum v knihovnách. Nejčastější metoda pro tento druh zápočtové práce je kompilace čili procházení vícero zdrojů a kritické třídění získaných informací. Student by měl především prokázat, že se v dané problematice dokáže samostatně orientovat a že mu nečiní problém pracovat s odbornou literaturou. Svou zápočtovou práci pak může buď prezentovat v rámci semináře před ostatními studenty, nebo ji pouze odevzdat vyučujícímu v písemné podobě.
Studujete-li však na oboru zaměřeném na přírodní vědy, bude mít Vaše zápočtová práce pravděpodobně spíše praktickou povahu. Teoretická část zde nebývá tolik důležitá, mnohem větší důraz se klade na praxi a vlastní výzkumnou práci. Může se Vám tedy stát, že budete muset uskutečnit vlastní měření v terénu, vyhotovit geometrický model související s probíranou látkou či provést statistické šetření. Výsledky této zápočtové práce pak můžete opět buď prezentovat před třídou, nebo pouze odevzdat vyučujícímu k zhodnocení.

Zápočtová práce úprava

Formální úprava zápočtové práce se samozřejmě může velmi lišit podle toho, z jakého předmětu a na jaké téma je zadána. Určitě však neuděláte chybu, budete-li se držet obecných pravidel odborného stylu, to znamená:

  • neutrální tón, vědecký jazyk, formálnost
  • dobrá stylistika, absence pravopisných chyb
  • adekvátní užití odborné terminologie
  • logické a přehledné členění textu

Odevzdáváte-li svou zápočtovou práci v tištěné podobě, nezapomeňte řádně očíslovat strany a vytištěné listy úhledně sepnout kancelářskou sponou, respektive pořídit si pro zápočtovou práci nové desky, v nichž své dílo odevzdáte.

Zápočtová práce vzor

Zde Vám nabízíme dva pěkně zpracované vzory zápočtové práce:

Zápočtová práce vzor1

Zápočtová práce vzor2

Jak si mohu podklady k zápočtové práci objednat?

Jestliže si ani po přečtení tohoto návodu nejste jisti, jak napsat zápočtovou práci, nahlédněte do našich všeobecných obchodních podmínek i ceníku a v případě, že jste pro objednávku podkladů k zápočtové práci jednoznačně rozhodnuti, vyplňte naši objednávku. Následně vás budeme kontaktovat e-mailem a dohodneme se s vámi na termínu i veškerých detailech. Dotazy a připomínky směřujte na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Neváhejte a zápočtovou práci si objednejte právě zde!

Mnoho dalších informací naleznete na portálu Diplomky.net

 
Joomla SEO powered by JoomSEF

Evoluce služeb

 

dozivotni zaruka

Za kvalitou našich služeb si stojíme a proto u nás máte možnost Vaše dílo reklamovat kdykoliv!

365/24/7

Děláme maximum proto, abychom tu pro Vás byli 7 dní v týdnu a 24 hodin denně!

Garance vraceni penez

V případě, že jakýmkoliv způsobem nedodržíme přesné zadání či Váš text nezpracujeme v termínu, garantujeme vrácení peněz do 7 pracovních dnů!

Original

Pouze u nás dostanete autorizovaný výsledek z anti-plagiátorského systému Odevzdej.cz a máte tak jednoznačnou jistotu, že se nejedná o plagiát, ale originální odborný text!

sms

Jen my Vám zdarma na požádání zašleme SMS jak o přijetí objednávky, tak při odeslání vypracovaného díla!

Facebook

Twitter

Google PlusAktuality

Oblíbené

Odkazy

Sociální sítě

Google-Plus-Logo

facebook

tweet

flicker 

MySpace