Zákaznická sekceKontakty a podpora

clock Denně 7:30 – 0:00
email info@napisemeseminarky.cz
phone +420607443173

Anketa

O které dílá máte největší zájem?
 

Disertační práce (Disertačka)

Blíží se termín odevzdání vaší disertační práce? Netroufáte si na její zpracování sami? Chcete konzultaci, úpravu práce nebo vyhotovení části vaší disertační práce? Obraťte se na nás a naše odborné zpracovatele, kteří za sebou zpracovány již desítky disertačních prací z různých oborů. Stejně jako bakalářská práce a diplomová práce je pro nás každá disertační práce možností pomoci vytíženému studentovi. Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes. Jistě najdeme řešení vaší problematické situace v oblasti vyhotovení této práce.

Disertační práce vysoké odborné úrovně a praktických poznatků

Disertační práce je nejdůležitějším a nejvyšším možným písemným dokumentem studenta v rámci jeho doktorského studia. Úspěšným obhájením disertační práce dochází ke splnění jedné z podmínek pro ukončení postgraduálního studia. Z tohoto důvodu je zřejmé, že nároky na disertační práci jsou velmi vysoké, mnohdy musí být práce psána v angličtině. Prostřednictvím disertační práce musí student přesvědčit o tom, že je schopný samostatné a fundované vědecké práce. Autor této práce musí prokázat, že se umí dokonale orientovat v české i zahraniční odborné literatuře a že disponuje poznatky k řešenému problému. U disertační práce se klade velký důraz na vlastní přínos autora a na řešení vedoucí k rozvoji dané vědní disciplíny.

Pro mnohé studenty je disertační práce s ohledem na jejich časté pracovní vytížení náročná na zpracování. Pokud si nejste přímo jisti, jak by taková práce měla vypadat a zda jste schopni dostát výstupům, které má disertační práce přinést, obraťte se na naše zpracovatele, kteří mají s těmito vysoce odbornými vysokoškolskými pracemi zkušenosti. Práci vám zpracujeme přesně podle vašich požadavků nebo na základě oboustranné komunikace a vzájemné dohody se zpracovatelem.

Vyberte si zpracování vaší disertační práce právě u nás.

  • Důkladnou koncepci práce,
  • Originalitu práce a ochranu proti plagiátorství,
  • Citace dle norem ČSN 690 a ČSN ISO 690-2
  • Obsah, úvodní strana, bibliografii a veškeré přílohy zdarma!
  • Kompletní korektura, kontroly pravopisu, gramatiky a stylistiky,
  • Možnost konzultace se zpracovatelem,
  • Akční, množstevní nebo sezonní svevu!
  • Zákaznický servis 7 dní v týdnu,
  • Zapracování případných připomínek Vašeho vedoucího ve kterékoliv fázi.

Garance anonymity a originality u veškerých disertačních prací

Disertační práce jsou vždy originální. Stejně jako bakalářské a seminární práce jsou v naší firmě kontrolovány antiplagiátovým systémem Odevzdej.cz. Výsledek shody vám můžeme na požádání zaslat nebo si práci můžete vždy sami zkontrolovat v tomto veřejném systému, které využívají české vysoké školy. Tím je vždy zaručena originalita našich prací.

Konzultace na vypracování disertačních prací probíhají stejně jako u diplomových a bakalářských prací vždy se zárukou anonymity. Všechny vámi zaslané údaje jsou v našich rukou bezpečné a je k nim přihlíženo s ohledem na zákon na ochranu osobních údajů.

Jak si mohu disertační práci objednat?

Jestliže si ani po přečtení tohoto návodu nejste jisti, jak napsat disertační práci, nahlédněte do našich všeobecných obchodních podmínek i ceníku a v případě, že jste pro objednávku seminární práce jednoznačně rozhodnuti, vyplňte naši objednávku. Následně vás budeme kontaktovat e-mailem a dohodneme se s vámi na termínu i veškerých detailech. Dotazy a připomínky směřujte na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Neváhejte a disetační práci si objednejte právě zde!

Mnoho dalších informací a disertačních prací naleznete na portálu Diplomky.net

 
Joomla SEO powered by JoomSEF

Evoluce služeb

 

dozivotni zaruka

Za kvalitou našich služeb si stojíme a proto u nás máte možnost Vaše dílo reklamovat kdykoliv!

365/24/7

Děláme maximum proto, abychom tu pro Vás byli 7 dní v týdnu a 24 hodin denně!

Garance vraceni penez

V případě, že jakýmkoliv způsobem nedodržíme přesné zadání či Váš text nezpracujeme v termínu, garantujeme vrácení peněz do 7 pracovních dnů!

Original

Pouze u nás dostanete autorizovaný výsledek z anti-plagiátorského systému Odevzdej.cz a máte tak jednoznačnou jistotu, že se nejedná o plagiát, ale originální odborný text!

sms

Jen my Vám zdarma na požádání zašleme SMS jak o přijetí objednávky, tak při odeslání vypracovaného díla!

Facebook

Twitter

Google PlusAktuality

Oblíbené

Odkazy

Sociální sítě

Google-Plus-Logo

facebook

tweet

flicker 

MySpace